Zapraszamy do dzielenia się Waszymi pomysłami. To właśnie Rodzice i Dzieci są dla nas źródłem najlepszych inspiracji!

Nowe wzory i kolory

W naszej pracy staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom rynku, czyli Waszym nasi Mili. A dodatkowo, tworząc nowe wzory i kolekcje pościeli, kierujemy się naszym własnym doświadczeniem jako rodziców. Niestety, nie jesteśmy perfekcyjnym rodzicami, ani perfekcyjnymi twórcami. Dlatego kolejny raz z naszymi wątpliwościami zwracamy się do Was, naszych klientów, Małych i Dużych.

Drogie Dzieci: jakie wzory są najlepsze dla Was?

Odpowiedź wydaje się prosta. Pytamy o to nie tylko swoje własne Pociechy. Wybór pięcioletniej Marysi to róż, w każdej postaci. Każdej! Kaja woli postaci z bajek, szczególnie księżniczki. Zaraz za księżniczkami biegną skrzaty, tęcza, kolorowe gwiazdy, czarodzieje i magiczne muchomorki. Robert natomiast uwielbia motywy ze zwierzętami: dinozaury. Wzór „Safari” jest jego ulubionym. Choć otulony diamentami też czuje się jak Król Snu. A spać, wierzcie mi, potrafi jak Król.

Kiedy pytamy dziesięcioletnią Łucję o jej wybór, odpowiedź zajmuje więcej czasu. Tutaj w grę nie wchodzi tylko gust, ale również dobór odpowiedniego wzoru do wnętrza pokoju, a nawet piżamki. Dlatego jej zdaniem wzory bardziej stonowane będą precyzyjniej trafiać w jej gust. Dla niej przygotowaliśmy między innymi wzór o nazwie „Bawełna”, który cechuje się delikatnymi odcieniami beżu i brązu.

A teraz pytanie do Was, Drodzy Kupujący? Rodzice, Wujkowie, Babcie i Znajomi… Jaki wzór pościeli dla dziecka, Waszym zdaniem, jest najodpowiedniejszy?

Wzór powinien być spokojny i stonowany, taki który przetransportuje Dziecinę wprost w objęcia Morfeusza. Ponadto wzór musi być miły dla oka. Co to znaczy? W praktyce niewiele. Ponieważ gustów jest mnóstwo, a trendy bardzo zmienne.

Pytając naszych klientów, możemy zauważyć pewną tendencję. Praktyczny! Tak, ta odpowiedź się powtarza. Dla każdego oznacza to oczywiście co innego.  Podczas naszej pracy staramy się zrozumieć, co nasi Klienci mają na myśli mówić o praktycznym wzorze.

Praktyczny wzór? Czyli … ?

– taki, na którym nie widać zabrudzeń. Tak, to zrozumiałe. Pamiętajcie, że pościel trzeba prać. Nawet gdy plam nie widać. Odpowiednia pielęgnacja pościeli to bardzo ważna kwestia. Ale o tym przestrzegaliśmy przy innej okazji.

– jest uniwersalny – pasuje i do wnętrza pokoju, ale nie tylko.  Również do wieku użytkownika, i płci. Spanie w pościeli o wybranym wzorze powinna sprawiać przyjemność zarówno dorosłemu, jak i dziecku. Chłopcom i dziewczynkom. Czy aby na pewno? Mówią: „Do wszystkiego, to do niczego”. Sprawdzamy!

Wzory kwiatowe będą odpowiednie zarówno dla małej dziewczynki, jak i dla dorosłych. Czemu nie? Delikatny wzór o nazwie „Bawełna” będzie doskonale pasował do pokoju i dziecka i rodziców.

A wzór „Diamenty”? Nasze dzieci je uwielbiają, zmieniają zwykłą sypialnię w Diamentową Komnatę. Przyznam, że w naszej „dorosłej” sypialni ta pościel wygląda równie zjawiskowo.

Tworząc i dobierając wzory tkanin do naszej oferty zwracamy uwagę na ich uniwersalność. Dodając do dziecięcego pokoju poduszkę dekoracyjną w zdecydowanym kolorze, możemy stworzyć przestrzeń dla starszego dziecka. Jednocześnie nadal używając pościeli teoretycznie dedykowanej Maluszkom. Czy próbowaliście używać bardziej zdecydowanych kolorów, aby nadać wnętrzu bardziej wyrazisty charakter?

A co powiecie na pościel jednobarwną? Jakie są Wasze ulubione odcienie pościeli jednobarwnej? Turkus, musztarda, pastelowy róż czy butelkowa zieleń?

To pytanie do Was, Drodzy Użytkownicy. Wasze sugestie i pomysły są dla nas najcenniejszą inspiracją. Zachęcamy do podzielenia się nimi w komentarzu. Może zrealizujemy akurat Twój pomysł na wymarzoną pościel?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *