Szyjemy z miłością


Kim jesteśmy

SleepyMoon powstało jako projekt zaprzyjaźnionych rodziców, którzy spełniając się w rodzicielstwie, znaleźli w nim również inspirację do tworzenia nowych, ciekawych produktów dziecięcych. Nasze produkty tworzone są z pasją, z najlepszych surowców i wszystkie są wyprodukowane w Polsce.

SleepyMoon to przestrzeń kreatywna i twórcza, powstają tu autorskie kolekcje pościeli czy akcesoriów dziecięcych,
a wymiana myśli, poglądów i pomysłów to nasza codzienność. 

Nasza historia

Pracujemy w branży tekstylnej od 10 lat. Jeteśmy firmą, która z miłością tworzy produkty przeznaczony dla najmłodszych. Ich komfort i bezpieczeństwo to nasz priorytet. Dlatego podczas realizacji projektów korzystamy z certyfikowanych produktów, spełniających normy europejskie oraz delikatnej, miękkiej 100% bawełny.

Zalety bawełny

W łóżku spędzamy połowę swojego życia, zakup pościeli powinien więc być przemyślany. Wybierając pościel dla najmłodszych nie warto sugerować się wyłącznie jej ceną i wyglądem, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na gatunek materiału.

Wysoka jakość pościeli Sleepy Moon to nie tylko gwarancja wytrzymałości, ale także że zwiększenie komfortu snu Twojego dziecka dzieki przyjemnemu otuleniu jego ciała miękkim i bezpiecznym dla zdrowia materiałem.

Nasza lekka, naturalna pościel bawełniana zapewni Wam wszystko, czego oczekujecie. To świetny wybór na cały rok, jest nie tylko chłodna latem, ale również ciepła zimą. Dodatkowo doskonale wchłania wilgoć i zapobiega poceniu się waszych maluszków podczas snu. Doskonale znosi tradycyjne pranie zachowując wszystkie swoje właściwości. Jest po prostu niezwykle wygodna w użytkowaniu. Nie wymaga krochmalenia czy dodatkowej czujności przy praniu. Z łatwością utrzymasz ją w czystości.

 

„Jeśli nie kochasz tego, co robisz, nie będziesz tego robić z wielkim przekonaniem lub pasją”. Mia Hamm